Menu
Strona głównaRegulamin
Spódnica Zaps
Szybki podgląd
249,00 zł 174,30 zł
Spodnie na gumie  Cotton Club
Szybki podgląd
279,00 zł
Marynarka Cotton Club
Szybki podgląd
579,00 zł 347,40 zł
Brokatowa sukienka Roco Fashion
Szybki podgląd
199,00 zł
Kozaki Bugatti
Szybki podgląd
459,00 zł 275,40 zł
Marynarka Si... by Klaudia
Szybki podgląd
239,00 zł
Półbuty s.Oliver
Szybki podgląd
349,00 zł
Botki Uncome
Szybki podgląd
439,00 zł 219,50 zł
Sweter Blue Shadow
Szybki podgląd
219,90 zł 109,95 zł
Legginsy z zapiętką Cotton Club
Szybki podgląd
229,00 zł
Spódnica Cotton Club
Szybki podgląd
329,00 zł 197,40 zł
Sukienka Cotton Club
Szybki podgląd
379,00 zł
Płaszcz Cotton Club
Szybki podgląd
1 449,00 zł 1 014,30 zł
Koszula Cotton Club
Szybki podgląd
279,00 zł 223,20 zł
Mokasyn Marco Tozzi
Szybki podgląd
339,00 zł
Spodnie Cotton Club
Szybki podgląd
269,00 zł
Sukienka AFUNGUARD
Szybki podgląd
389,00 zł 272,30 zł
Tunika Cotton Club
Szybki podgląd
209,00 zł 146,30 zł
Botki Uncome
Szybki podgląd
419,00 zł 251,40 zł
Płaszcz Si... by Klaudia
Szybki podgląd
369,00 zł
Botki Bugatti
Szybki podgląd
449,00 zł 269,40 zł
Spódnica Cotton Club
Szybki podgląd
269,00 zł
Sweter Blue Shadow
Szybki podgląd
179,90 zł 89,95 zł
Sukienka Cotton Club
Szybki podgląd
269,00 zł
Kozak Caprice
Szybki podgląd
319,00 zł 223,30 zł
Tunika Cotton Club
Szybki podgląd
179,00 zł 125,30 zł
Top  Cotton Club
Szybki podgląd
129,00 zł
Spodnie Cotton Club
Szybki podgląd
219,00 zł
Śniegowce Caprice
Szybki podgląd
399,00 zł 319,20 zł
Sweter Blue Shadow
Szybki podgląd
259,90 zł 155,94 zł
Spodnie Blue Shadow
Szybki podgląd
199,90 zł 119,94 zł
e-Płatności
Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

Trampki Tamaris
Szybki podgląd
329,00 zł
Bluzka Blue Seven
Szybki podgląd
169,00 zł
Spodnie Zaps
Szybki podgląd
319,00 zł
Sandały Caprice
Szybki podgląd
339,00 zł
Sukienka Blue Seven
Szybki podgląd
219,00 zł
Bluzka Cotton Club
Szybki podgląd
239,00 zł
Sukienka Blue Seven
Szybki podgląd
179,00 zł
Spodnie Zaps
Szybki podgląd
299,00 zł
Trampki Caprice
Szybki podgląd
379,00 zł
Bluzka Zaps
Szybki podgląd
219,00 zł

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy  Starsofhollywood, dostępny pod adresem  http://starsofhollywood.pl , prowadzony jest przez firmę Przedsiębiorstwo handlowe HOLLYWOOD, wpisaną przez Wójta Gminy Duszniki do ewidencji działalności gospodarczej. Główna siedziba firmy znajduje się w Kępie. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 7871912038, Regon: 301252214

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy Starsofhollywood prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę http://starsofhollywood.pl.

2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie Starsofhollywood są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych  http://starsofhollywood.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem  firmy kurierskiej. Opłata za przesyłkę gratis powyżej zakupów za 200 zł.

5. Możliwe są następujące formy płatności:

- Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu środków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

- Przelewy24 - płatność z konta poprzez zwykły przelew i BLIK

- PayU - płatność z konta poprzez zwykły przelew, BLIK oraz PŁATNOŚĆ KARTĄ

- Cashbill - płatność z konta poprzez zwykły przelew i BLIK

- Za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru.

Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

Przesyłki są dostarczane firmą kurierską zazwyczaj w ciągu 1-2 dni. Starsofhollywood nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmę kurierską z umów obsługi przewozowej.

6. Produkty oraz usługi są objęte 24 miesięczną gwarancją. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Towar posiadający gwarancję serwisu  należy wysłać na własny koszt Pocztą Polską lub firmą kurierską na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt klienta.

7. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z  Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. Klient traci uprawnienia określone w w/ ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie.

8. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny  na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu. Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

9. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony.

10. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 10 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko określonej grupy produktów. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu kilku dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.

11. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.

12. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu  bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 Ustawy, w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu.  W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać  na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu i zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

13. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

14. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

15. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

16. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie Starsofhollywood. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

...jest pusty

Botki Uncome
Szybki podgląd
399,00 zł 239,40 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
589,00 zł 471,20 zł
Sukienka Roco Fashion
Szybki podgląd
249,00 zł 74,70 zł
Botki s.Oliver
Szybki podgląd
379,00 zł 303,20 zł
Płaszcz Cotton Club
Szybki podgląd
1 449,00 zł 1 014,30 zł
Bluzka SMASHED LEMON
Szybki podgląd
219,00 zł 153,30 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
289,00 zł 173,40 zł
Czółenka caprice
Szybki podgląd
279,00 zł 83,70 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
299,00 zł 209,30 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
459,00 zł 367,20 zł
Botki Jana
Szybki podgląd
349,00 zł 174,50 zł
Botki Donna Fabiani
Szybki podgląd
929,00 zł 650,30 zł
Botki s.Oliver
Szybki podgląd
259,00 zł 103,60 zł
Sukienka AFUNGUARD
Szybki podgląd
399,00 zł 279,30 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
499,00 zł 299,40 zł
Śniegowce GOE
Szybki podgląd
399,00 zł 279,30 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
249,00 zł 199,20 zł
Bluza AFUNGUARD
Szybki podgląd
479,00 zł 335,30 zł
Botki Uncome
Szybki podgląd
439,00 zł 219,50 zł
Kurtka Rino Pelle
Szybki podgląd
629,00 zł 503,20 zł
Sukienka Smashed Lemon
Szybki podgląd
359,00 zł 251,30 zł
Sukienka Roco Fashion
Szybki podgląd
219,00 zł 153,30 zł
Sukienka Smashed Lemon
Szybki podgląd
299,00 zł 239,20 zł
Sukienka Smashed Lemon
Szybki podgląd
329,00 zł 164,50 zł
Sukienka Smashed Lemon
Szybki podgląd
329,00 zł 230,30 zł
Botki s.Oliver
Szybki podgląd
279,00 zł 111,60 zł
Płaszcz Zaps
Szybki podgląd
699,00 zł 489,30 zł
T-shirt AFUNGUARD
Szybki podgląd
179,00 zł 143,20 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
399,00 zł 319,20 zł
Spodnie Zaps
Szybki podgląd
329,00 zł 263,20 zł
Bluza Blue Seven
Szybki podgląd
159,00 zł 95,40 zł
Bluzka Blue Seven
Szybki podgląd
219,00 zł 131,40 zł
Botki Hispanitas
Szybki podgląd
679,00 zł 543,20 zł
Kurtka Zaps
Szybki podgląd
999,00 zł 799,20 zł
Sukienka AFUNGUARD
Szybki podgląd
299,00 zł 149,50 zł
Botki Bugatti
Szybki podgląd
449,00 zł 269,40 zł
Kozaki Marco Tozzi
Szybki podgląd
299,00 zł 209,30 zł
Kozaki GOE
Szybki podgląd
459,00 zł 367,20 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
329,00 zł 164,50 zł
Tunika Cotton Club
Szybki podgląd
209,00 zł 146,30 zł
Botki s.Oliver
Szybki podgląd
279,00 zł 139,50 zł
Bluza Blue Seven
Szybki podgląd
149,00 zł 89,40 zł
Sukienka Smashed Lemon
Szybki podgląd
369,00 zł 295,20 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
399,00 zł 319,20 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
349,00 zł 209,40 zł
Top AFUNGUARD
Szybki podgląd
119,00 zł 95,20 zł
Sneakersy HISPANITAS
Szybki podgląd
549,00 zł 439,20 zł
Sukienka
Szybki podgląd
359,00 zł 287,20 zł
Sandały Uncome
Szybki podgląd
279,00 zł 167,40 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
449,00 zł 269,40 zł
Bluzka SMASHED LEMON
Szybki podgląd
219,00 zł 153,30 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
379,00 zł 227,40 zł
Spodnie Zaps
Szybki podgląd
259,00 zł 181,30 zł
Sandały UNCOME
Szybki podgląd
249,00 zł 124,50 zł
Sukienka Roco fashion
Szybki podgląd
179,00 zł 125,30 zł
Koszula AFUNGUARD
Szybki podgląd
219,00 zł 43,80 zł
Bluzka Zaps
Szybki podgląd
139,00 zł 83,40 zł
Botki s.Oliver
Szybki podgląd
359,00 zł 251,30 zł
Botki  Marco Tozzi
Szybki podgląd
449,00 zł 359,20 zł
Sukienka Zaps
Szybki podgląd
269,00 zł 161,40 zł
Sandały Uncome
Szybki podgląd
289,00 zł 173,40 zł
Sukienka Roco Fashion
Szybki podgląd
139,00 zł 97,30 zł
Sukienka AFUNGUARD
Szybki podgląd
399,00 zł 319,20 zł
Spódnica Cotton Club
Szybki podgląd
329,00 zł 197,40 zł
Botki s.Oliver
Szybki podgląd
379,00 zł 303,20 zł
Sweter Cotton Club
Szybki podgląd
219,00 zł 153,30 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
399,00 zł 199,50 zł
Sukienka Moose
Szybki podgląd
99,00 zł 49,50 zł
Płaszcz Blue Shadow
Szybki podgląd
879,90 zł 175,98 zł
Mokasyny Booci
Szybki podgląd
299,00 zł 239,20 zł
Kuferek Max&Enjoy
Szybki podgląd
99,00 zł 69,30 zł
Spódnica Zaps
Szybki podgląd
279,00 zł 167,40 zł
Kurtka parka Fan Leather
Szybki podgląd
1 299,00 zł 779,40 zł
Bluza Blue Seven
Szybki podgląd
169,00 zł 118,30 zł
Sweter Blue Shadow
Szybki podgląd
259,90 zł 155,94 zł
T-shirt AFUNGUARD
Szybki podgląd
179,00 zł 143,20 zł
Kozaki Caprice
Szybki podgląd
449,00 zł 314,30 zł
Kozaki Tamaris
Szybki podgląd
319,00 zł 159,50 zł
Spodnie AFUNGUARD
Szybki podgląd
279,00 zł 195,30 zł
Botki s.Oliver
Szybki podgląd
379,00 zł 303,20 zł
Spódnica AFUNGUARD
Szybki podgląd
349,00 zł 209,40 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
499,00 zł 399,20 zł
Sukienka
Szybki podgląd
539,00 zł 431,20 zł
Sukienka AFUNGUARD
Szybki podgląd
299,00 zł 179,40 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
369,00 zł 295,20 zł
Golf Afunguard
Szybki podgląd
249,00 zł 149,40 zł
Śniegowce Caprice
Szybki podgląd
399,00 zł 319,20 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
319,00 zł 255,20 zł
Marynarka Cotton Club
Szybki podgląd
579,00 zł 347,40 zł
Lordsy Uncome
Szybki podgląd
319,00 zł 191,40 zł
Sukienka SMASHED LEMON
Szybki podgląd
349,00 zł 244,30 zł
Spodnie AFUNGUARD
Szybki podgląd
329,00 zł 263,20 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
369,00 zł 295,20 zł
Botki Uncome
Szybki podgląd
419,00 zł 251,40 zł
Sukienka AFUNGUARD
Szybki podgląd
389,00 zł 272,30 zł
Spódnica strefa mody
Szybki podgląd
99,00 zł 49,50 zł
Bluzka AFUNGUARD
Szybki podgląd
349,00 zł 244,30 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
349,00 zł 174,50 zł
Tunika Cotton Club
Szybki podgląd
179,00 zł 125,30 zł
Bluzka AFUNGUARD
Szybki podgląd
259,00 zł 181,30 zł
Sukienka Roco Fashion
Szybki podgląd
219,00 zł 153,30 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
399,00 zł 319,20 zł
Sweter Blue Seven
Szybki podgląd
279,00 zł 223,20 zł
Mokasyny Bombonella
Szybki podgląd
329,00 zł 263,20 zł
Spódnica Zaps
Szybki podgląd
199,00 zł 119,40 zł
Top AFUNGUARD
Szybki podgląd
269,00 zł 215,20 zł
Sandały Uncome
Szybki podgląd
269,00 zł 134,50 zł
Kowbojki Tamaris
Szybki podgląd
499,00 zł 399,20 zł
Sukienka
Szybki podgląd
249,00 zł 149,40 zł
Spódnica Zaps
Szybki podgląd
249,00 zł 174,30 zł
Kozaki Caprice
Szybki podgląd
499,00 zł 249,50 zł
Bluzka AFUNGUARD
Szybki podgląd
329,00 zł 230,30 zł
Botki Donna Fabiani
Szybki podgląd
759,00 zł 455,40 zł
Sukienka Smashed Lemon
Szybki podgląd
379,00 zł 303,20 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
579,00 zł 463,20 zł
Botki Badura
Szybki podgląd
419,00 zł 83,80 zł
Botki HISPANITAS
Szybki podgląd
739,00 zł 591,20 zł
Czółenka UNCOME
Szybki podgląd
359,00 zł 215,40 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
449,00 zł 359,20 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
469,00 zł 281,40 zł
Sukienka sportowa Cotton Club
Szybki podgląd
289,00 zł 173,40 zł
Botki s.Oliver
Szybki podgląd
479,00 zł 383,20 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
499,00 zł 399,20 zł
Trapery Marco Tozzi
Szybki podgląd
239,00 zł 119,50 zł
Sukienka Smashed Lemon
Szybki podgląd
339,00 zł 203,40 zł
Torebka David Jones
Szybki podgląd
79,00 zł 55,30 zł
Koszula Cotton Club
Szybki podgląd
279,00 zł 223,20 zł
Spódnica strefa mody
Szybki podgląd
99,00 zł 49,50 zł
Płaszcz
Szybki podgląd
599,00 zł 419,30 zł
Sukienka Cotton Club
Szybki podgląd
249,00 zł 199,20 zł
Sukienka Blue seven
Szybki podgląd
229,00 zł 137,40 zł
Marynarka AFUNGUARD
Szybki podgląd
339,00 zł 203,40 zł
Botki Jana
Szybki podgląd
299,00 zł 149,50 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
349,00 zł 279,20 zł
Sukienka Cotton Club
Szybki podgląd
499,00 zł 349,30 zł
Kozaki Marco Tozzi
Szybki podgląd
369,00 zł 184,50 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
329,00 zł 131,60 zł
Kozaki Caprice
Szybki podgląd
249,00 zł 124,50 zł
Spódnica Smashed Lemon
Szybki podgląd
259,00 zł 155,40 zł
Brokatowa sukienka
Szybki podgląd
99,00 zł 69,30 zł
Bluzka Blue Shadow
Szybki podgląd
209,90 zł 104,95 zł
Sandały HISPANITAS
Szybki podgląd
439,00 zł 351,20 zł
Botki Uncome
Szybki podgląd
409,00 zł 245,40 zł
Sneakersy HISPANITAS
Szybki podgląd
549,00 zł 439,20 zł
Sukienka Smashed Lemon
Szybki podgląd
339,00 zł 237,30 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
589,00 zł 471,20 zł
Spódnica
Szybki podgląd
199,00 zł 119,40 zł
Sukienka Cotton Club
Szybki podgląd
229,00 zł 137,40 zł
Botki GOE
Szybki podgląd
379,00 zł 227,40 zł
Spodnie AFUNGUARD
Szybki podgląd
199,00 zł 99,50 zł
Płaszcz Rino Pelle
Szybki podgląd
819,00 zł 655,20 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
499,00 zł 399,20 zł
Bluzka Zaps
Szybki podgląd
209,00 zł 146,30 zł
Sandały UNCOME
Szybki podgląd
249,00 zł 174,30 zł
Sukienka Smashed Lemon
Szybki podgląd
339,00 zł 237,30 zł
Kozaki Uncome
Szybki podgląd
579,00 zł 347,40 zł
Botki GABOR
Szybki podgląd
639,00 zł 511,20 zł
Koszula Sempre
Szybki podgląd
199,00 zł 99,50 zł
Koszula AFUNGUARD
Szybki podgląd
459,00 zł 367,20 zł
Sweter Blue Seven
Szybki podgląd
269,00 zł 215,20 zł
Snakersy GOE
Szybki podgląd
459,00 zł 275,40 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
299,00 zł 149,50 zł
Śniegowce
Szybki podgląd
399,00 zł 279,30 zł
Kozaki Tamaris
Szybki podgląd
449,00 zł 359,20 zł
Botek Tamaris
Szybki podgląd
479,00 zł 335,30 zł
Botki
Szybki podgląd
479,00 zł 383,20 zł
Botki Uncome
Szybki podgląd
399,00 zł 199,50 zł
Półbuty sportowe s.Oliver
Szybki podgląd
259,00 zł 155,40 zł
Sukienka Blue Seven
Szybki podgląd
229,00 zł 137,40 zł
Botki s.Oliver
Szybki podgląd
269,00 zł 215,20 zł
Spodnie Blue  Seven
Szybki podgląd
199,00 zł 139,30 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
349,00 zł 244,30 zł
Kozaki Tamaris
Szybki podgląd
719,00 zł 359,50 zł
Sweter Blue Seven
Szybki podgląd
199,00 zł 119,40 zł
Kurtka Blue Seven
Szybki podgląd
319,00 zł 191,40 zł
Botki s.Oliver
Szybki podgląd
379,00 zł 303,20 zł
Sweter Cotton Club
Szybki podgląd
249,00 zł 199,20 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
369,00 zł 258,30 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
599,00 zł 419,30 zł
Kozaki Marco Tozzi
Szybki podgląd
399,00 zł 279,30 zł
s.Oliver
Szybki podgląd
269,00 zł 215,20 zł
Kozaki Marco Tozzi
Szybki podgląd
369,00 zł 258,30 zł
Botki Jana
Szybki podgląd
199,00 zł 139,30 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
399,00 zł 319,20 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
499,00 zł 399,20 zł
Sweterek rozpinany Blue Seven
Szybki podgląd
289,00 zł 231,20 zł
Sukienka Moose Florence Italy
Szybki podgląd
139,00 zł 97,30 zł
Sweterek Zaps
Szybki podgląd
279,00 zł 223,20 zł
Sneakersy GOE
Szybki podgląd
399,00 zł 319,20 zł
Brokatowa sukienka
Szybki podgląd
99,00 zł 69,30 zł
Płaszcz
Szybki podgląd
699,00 zł 559,20 zł
Kozaki Caprice
Szybki podgląd
249,00 zł 124,50 zł
Botki Hispanitas
Szybki podgląd
679,00 zł 543,20 zł
Bluzka Zaps
Szybki podgląd
249,00 zł 199,20 zł
Spodenki AFUNGUARD
Szybki podgląd
169,00 zł 84,50 zł
Botki Bugatti
Szybki podgląd
419,00 zł 251,40 zł
Kozaki Marco Tozzi
Szybki podgląd
399,00 zł 199,50 zł
Kożuch Rino Pelle
Szybki podgląd
999,00 zł 799,20 zł
Sweter Blue Seven
Szybki podgląd
179,00 zł 107,40 zł
Mokasyny HISPANITAS
Szybki podgląd
499,00 zł 399,20 zł
Kozaki Bugatti
Szybki podgląd
459,00 zł 275,40 zł
Spodnie Blue Shadow
Szybki podgląd
199,90 zł 119,94 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
189,00 zł 113,40 zł
Płaszcz
Szybki podgląd
699,00 zł 489,30 zł
Kardigan Blue Seven
Szybki podgląd
199,00 zł 119,40 zł
Bluzka
Szybki podgląd
219,00 zł 109,50 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
399,00 zł 279,30 zł
Sandały Aspena
Szybki podgląd
299,00 zł 149,50 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
579,00 zł 463,20 zł
Golf
Szybki podgląd
289,00 zł 231,20 zł
Sandały HISPANITAS
Szybki podgląd
499,00 zł 399,20 zł
Płaszcz WOX
Szybki podgląd
379,00 zł 303,20 zł
Półbut
Szybki podgląd
879,00 zł 615,31 zł
Czółenka UNCOME
Szybki podgląd
349,00 zł 209,40 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
319,00 zł 255,20 zł
Klapki Marco Tozzi
Szybki podgląd
259,00 zł 181,30 zł
Sukienka Roco Fashion
Szybki podgląd
169,00 zł 50,70 zł
T-shirt AFUNGUARD
Szybki podgląd
149,00 zł 119,20 zł
Koszula AFUNGUARD
Szybki podgląd
319,00 zł 223,30 zł
Spodnie Blue Seven
Szybki podgląd
159,00 zł 111,30 zł
Płaszcz Zaps
Szybki podgląd
699,00 zł 559,20 zł
Buty Bombonella
Szybki podgląd
279,00 zł 223,20 zł
Sandały Bombonella
Szybki podgląd
299,00 zł 239,20 zł
Sukienka AFUNGUARD
Szybki podgląd
249,00 zł 49,80 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
549,00 zł 329,40 zł
Kurtka Smashed Lemon
Szybki podgląd
699,00 zł 489,30 zł
Sukienka Smashed Lemon
Szybki podgląd
259,00 zł 155,40 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
349,00 zł 279,20 zł
Sukienka
Szybki podgląd
499,00 zł 399,20 zł
Kozak Caprice
Szybki podgląd
319,00 zł 223,30 zł
Koszula Cotton Club
Szybki podgląd
349,00 zł 244,30 zł
Botki BOMBONELLA
Szybki podgląd
449,00 zł 359,20 zł
Sukienka Pretty Women
Szybki podgląd
379,00 zł 265,30 zł
Kamizelka Rino Pelle
Szybki podgląd
749,00 zł 599,20 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
329,00 zł 230,30 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
499,00 zł 349,30 zł
Sukienka Zaps
Szybki podgląd
299,00 zł 179,40 zł
Sukienka Roco Fashion
Szybki podgląd
199,00 zł 139,30 zł
Bluza
Szybki podgląd
139,00 zł 97,30 zł
Sukienka AFUNGUARD
Szybki podgląd
299,00 zł 59,80 zł
Półbut
Szybki podgląd
559,00 zł 447,20 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
399,00 zł 319,20 zł
Sneakersy GOE
Szybki podgląd
429,00 zł 257,40 zł
Sukienka Roco Fashion
Szybki podgląd
249,00 zł 74,70 zł
Kurtka Zaps
Szybki podgląd
999,00 zł 799,20 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
449,00 zł 269,40 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
399,00 zł 319,20 zł
Bluzka Smashed Lemon
Szybki podgląd
259,00 zł 181,30 zł
Botki GABOR
Szybki podgląd
599,00 zł 479,20 zł
Śniegowce Caprice
Szybki podgląd
299,00 zł 149,50 zł
Bluzka
Szybki podgląd
199,00 zł 99,50 zł
Botki Uncome
Szybki podgląd
419,00 zł 251,40 zł
Sukienka Roco Fashion
Szybki podgląd
169,00 zł 50,70 zł
Płaszcz
Szybki podgląd
459,00 zł 321,30 zł
Czółenka Uncome
Szybki podgląd
259,00 zł 155,40 zł
Spodnie AFUNGUARD
Szybki podgląd
329,00 zł 197,40 zł
Sukienka AFUNGUARD
Szybki podgląd
299,00 zł 59,80 zł
Sandały UNCOME
Szybki podgląd
299,00 zł 209,30 zł
Botki GABOR
Szybki podgląd
639,00 zł 511,20 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
329,00 zł 164,50 zł
Botki Goe
Szybki podgląd
399,00 zł 239,40 zł
Botki Uncome
Szybki podgląd
419,00 zł 251,40 zł
Spodenki AFUNGUARD
Szybki podgląd
199,00 zł 99,50 zł
Botki s.Oliver
Szybki podgląd
259,00 zł 129,50 zł
Botki s.Oliver
Szybki podgląd
349,00 zł 279,20 zł
Sweter Blue Shadow
Szybki podgląd
179,90 zł 89,95 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
399,00 zł 319,20 zł
Półbuty sportowe s.Oliver
Szybki podgląd
279,00 zł 139,50 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
469,00 zł 328,30 zł
Płaszcz s. Moriss
Szybki podgląd
299,00 zł 119,60 zł
Botki Donna Fabiani
Szybki podgląd
859,00 zł 515,40 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
499,00 zł 399,20 zł
Bezrękawnik
Szybki podgląd
799,00 zł 559,30 zł
Śniegowce Caprice
Szybki podgląd
399,00 zł 319,20 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
399,00 zł 319,20 zł
Sukienka AFUNGUARD
Szybki podgląd
359,00 zł 251,30 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
439,00 zł 351,20 zł
Spodnie Zaps
Szybki podgląd
219,00 zł 153,30 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
259,00 zł 129,50 zł
Czółenka UNCOME
Szybki podgląd
259,00 zł 181,30 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
329,00 zł 164,50 zł
Sukienka
Szybki podgląd
239,00 zł 47,80 zł
Sandały UNCOME
Szybki podgląd
249,00 zł 174,30 zł
Bluzka Cotton Club
Szybki podgląd
189,00 zł 132,30 zł
Płaszcz
Szybki podgląd
1 099,00 zł 879,20 zł
Botki Tuffoni
Szybki podgląd
699,00 zł 419,40 zł
Sukienka Pretty Women
Szybki podgląd
379,00 zł 265,30 zł
Sukienka AFUNGUARD
Szybki podgląd
379,00 zł 265,30 zł
Płaszcz
Szybki podgląd
599,00 zł 419,30 zł
Botki GOE
Szybki podgląd
369,00 zł 258,30 zł
Bluzka AFUNGUARD
Szybki podgląd
179,00 zł 89,50 zł
Płaszcz Rino Pelle
Szybki podgląd
999,00 zł 799,20 zł
Bluzka Blue Seven
Szybki podgląd
159,00 zł 111,30 zł
Botki HISPANITAS
Szybki podgląd
779,00 zł 623,20 zł
Sandały UNCOME
Szybki podgląd
299,00 zł 149,50 zł
Botki Caprice
Szybki podgląd
499,00 zł 399,20 zł
Botki Marco Tozzi
Szybki podgląd
299,00 zł 209,30 zł
Sandały Uncome
Szybki podgląd
269,00 zł 134,50 zł
Botki s.Oliver
Szybki podgląd
349,00 zł 279,20 zł
Botki Tamaris
Szybki podgląd
479,00 zł 383,20 zł
Wysokiej jakości odzież dla kobiet to produkty cieszące się dużą popularnością, w naszym sklepie kupisz damskie ubrania w najwyższej jakości. Oferujemy portfele skórzane, markowe renomowane torebki laura biaggi oraz skórzane buty dla kobiet. Nasz sklep z odzieżą sprosta wymaganiom każdego klienta a obuwie damskie czy biżuteria dla kobiet to produkty bardzo popularne. Jednymi z najbardziej popularnych produktów wśród naszych stałych klientów są bransoletka yvon oraz złoty naszyjnik yvon. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą oferta a nasi konsultanci pomogą w wyborze produktów - Zapraszamy !
Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
ZAAKCEPTUJ